"Шахтар" резервним складом розгромив "Карпати"

Донецький клуб здобув чергові три очки.

13-й тур української Прем’єр-ліги відкрився у Львові матчем "Карпат" з чинним чемпіоном та лідером турнірної таблиці "Шахтарем".

Головний тренер "гірників" Луїш Каштру надав відпочинок лідерам команди, які в середу грали з "Динамо" в Кубку України. Поза заявкою залишилися Марлос, Ісмаїлі та Коноплянка, а Тайсон та Мораєс просиділи весь поєдинок на лаві для запасних.

Проте, кадрові зміни не завадили донецькому клубу легко розібратися з суперником - 3:0.

На 10-й хвилині воротар львів’ян Роман Підківка невдало розпочав атаку своєї команди, подарувавши м’яч Андрію Борячуку. 23-річний нападник покарав голкіпера за таку необачність, холоднокровно розстрілявши ворота. Цей забитий м’яч став першим для Борячука в складі "Шахтаря" з 31 травня 2017 року.

Відео Карпати – Шахтар - 0:1. Відео голу Борячука

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Карпати – Шахтар - 0:1. Відео голу Борячука на 10 хвилині матчу.

Карпати – Шахтар - 0:1. Відео голу Борячука

У другому таймі Віктор Коваленко вийшов на заміну замість Тараса Степаненка та ударом головою подвоїв перевагу "гірників".

Відео Карпати – Шахтар - 0:2. Відео голу Коваленка

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Карпати – Шахтар - 0:2. Відео голу Коваленка на 58 хвилині матчу.

Карпати – Шахтар - 0:2. Відео голу Коваленка

Крапку в матчі поставив Тете - 19-річний бразилець розкішним ударом у вільний кут застав зненацька воротаря "Карпат", який сьогодні провів просто жахливий поєдинок.

Відео Карпати – Шахтар - 0:3. Відео голу Тете

Чемпіонат України 2019/2020. 13 тур. Карпати – Шахтар - 0:3. Відео голу Тете на 65 хвилині матчу.

Карпати – Шахтар - 0:3. Відео голу Тете

Єдиним неприємним моментом для "гірників" у цьому матчі стала травма Манора Соломона. На 48-й хвилині зустрічі півзахисник впав у штрафному львів'ян після боротьби із захисником "Карпат" Марвіном Мартінсом і не зміг продовжити поєдинок.

Після перемоги у Львові донеччани із величезним запасом очолюють турнірну таблицю УПЛ. "Гірники" на 11 балів випереджають "Десну", а "Динамо" - на 13. Кияни свій матч 13-го туру проведуть завтра проти ПФК "Львів". Онлайн-трансляцію цього поєдинку дивіться на ТСН Проспорт та каналі 2+2.

"Карпати" з 10 очками залишилися на десятій сходинці.

Нагадаємо, у середу, 6 листопада, "Шахтар" проведе виїзний матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів із загребським "Динамо". У Харкові суперники розійшлися бойовою нічиєю 2:2, тож у цій грі вони поборються за друге місце у групі С.