Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шовковський піддався озброєному нападу у святковий день

Також у екс-воротаря "Динамо" кидали каміння.

Колишній воротар київського "Динамо" та збірної України Олександр Шовковський піддався озброєному нападу.

Шовковський приїхав забрати свою доньку, проте замість появи рідної дитини отримав три постріли від колишньої тещі Альонової Любові Павлівни, яка неодноразово була викрита у вживанні алкоголю.

Про це розповів сам Шовковський на сторінці у Facebook.

"Приїхавши у встановлений судом і підписаний Ольгою Альоновою Леонідівною, час і місце для того щоб забрати дочку в неділю. Ні матері ні дочки в будинку не виявилося. Зате виявилася Альонова Любов Павлівна, мати Альонової Ольги Леонідівни, яка була неодноразово викрита в пристрасті до алкоголю.

Спочатку Альонова Любов Павлівна прицільно в голову кидала в мене камінням, завчасно заготовленими!, з балкону, а потім на мене почала стріляти з пістолета! Вона зробила 3 постріли в мене. На постріли вибігли люди з сусідніх будинків і запропонували надати допомогу", - написав Шовковський.

Після цього випадку Шовковський сказав, що не знає, де зараз знаходиться його донька.

ВідеоВ Олександра Шовковського стріляла колишня теща

Через що в Олександра Шовковського стріляла колишня теща - подробиці сварки екс-подружжя пообіцяли розповісти ТСН сьогодні. Відео інциденту знаменитий голкіпер виклав на своїй сторінці у соцмережі. Стрілянина сталася біля будинку його колишньої дружини Ольги Альонової. Як написав Шовковський, він приїхав побачитися із донькою. Але ні мами, ні дитини дома не було. У будинку була лише матір Альонової. Жінка почала лаятись на футболіста, кидатися в нього камінням і тричі вистрелила з пістолета.

В Олександра Шовковського стріляла колишня теща

Залиште свій коментар

Вибір редакції