Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трьом клубам запропонували посісти місце "Полтави" в УПЛ

Двоє з них не хочуть брати участь в еліті українського футболу.

Три клуби - "Чорноморець", "Інгулець" та "Зірка" отримали пропозицію замінити "Полтаву" у наступному сезоні УПЛ.

Зазначимо, що зовсім нещодавно керівництво полтавської команди оголосило про розпуск команди. Усе через заборону проводити поєдинки на їхньому рідному стадіоні - "Локомотив".

У зв'язку з цим, один зі згаданих вище клубів може змінити "городян" в еліті українського футболу. Про це повідомляє Sport Arena.

Утім, попри таку привабливу пропозицію, "Чорноморець" та "Інгулець" не готові повертатися таким чином до вищого дивізіону. Якщо "моряки" у Першій лізі хочуть сконцентруватися на вихованні молоді, то "Інгулець" хоче домогтися виходу до УПЛ лише за спортивним принципом.

Зараз дирекція УПЛ обирає між "Чорноморцем" та "Зіркою". Зазначимо, що більше шансів зіграти у Прем'єр-лізі має саме кропивницька команда, адже вона посіла вище місце у чемпіонаті минулого сезону.

Нагадаємо, що "Чорноморець" покинув УПЛ саме "завдяки" "Полтаві", від якої вилетів у матчах плей-оф. Що стосується "Зірки", то вони також поступилися у стикових матчах за право залишитися у вищому дивізіоні. "Інгулець", своєю чергою, завершив сезон 2017/18 на четвертій сходинці у Першій Лізі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції