Українські гімнастки стали срібними призерками Чемпіонату Європи

1 хв
Facebook
Twitter
Telegram

Українські спортсменки стали посіле друге місце на європейській першості. Фото: Федерація художньої гімнастики України

Чемпіонками стали представниці Болгарії.

Українські спортсменки посіли друге місце в командній першості на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики в Баку, столиці Азербайджану.

Про це інформує пресслужба Національного олімпійського комітету України.

Срібні медалі отримали спортсменки, які виступали за індивідуальною програмою: Вікторія Онопрієнко, Поліна Каріка, Поліна Городнича. Також віцечемпіонками стали гімнастки у групових вправах: Анастасія Возняк, Єва Мелещук, Марія Височанська, Дарина Дуда, Діана Баєва та Єлизавета Азза.

Срібна сума підопічних Ірини Дерюгіної склала 311,800, вперед вони пропустили лише представниць Болгарії 324,500. Бронза нагороди отримала збірна Ізраїля - 310,200.

Раніше ми повідомляли, що 19-річний українець Ілля Ковтун став найтитулованішим гімнастом Кубка світу. Він виграв два особисті заліки планетарної першості зі спортивної гімнастики.