УЄФА порушив дисциплінарну справу проти "Металіста"

УЄФА порушив дисциплінарну справу проти "Металіста"

13 серпня - розгляд справи по "Металісту" / Фото: metalist.ua

Розгляд справи очікується за тиждень - 13 серпня.

Сьогодні, 6 серпня, Європейський футбольний союз (УЄФА) порушив дисциплінарну справу проти учасника Ліги чемпіонів харківського "Металіста".

Справу проти віце-чемпіона України відкрито на підставі статей 2.04g, 2.05 і 2.10 регламенту Ліги чемпіонів, які стосуються критеріїв допуску до турнірів УЄФА.

В цих статтях розглядається питання участі у турнірах під егідою УЄФА клубу, який був залучений в діяльність спрямовану на організацію чи вплив на результат матчу на національному чи міжнародному рівні.

Зазначається, що матеріали справи буде одразу передано в Дисциплінарну інстанцію УЄФА. Справа розглядатиметься у вівторок, 13 серпня, в Ньоні.

Нагадаємо, що 2 серпня, Спортивний арбітражний суд Лозанни визнав договірним матч "Металіст" - "Карпати", який відбувся 19 квітня 2008 року.

Додамо, минулого тижня "Металіст" дебютував у Лізі чемпіонів перемогою над грецьким ПАОКом. Завтра, 7 серпня, у Харкові відбудеться матч-відповідь. Початок - о 20:00. Пряму відеотрансляцію дивіться на каналі "2+2" і на нашому сайті.

Повʼязані теми:

Наступна публікація