Вернидуб похвалив Віду і Вукоєвича за відео "Слава Україні"

Дата публікації
Перегляди
707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вернидуб похвалив Віду і Вукоєвича за відео "Слава Україні"

Фото: ФК Зоря

Тренер "Зорі" прокоментував ситуацію із резонансним відео.

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував ситуацію з відео "Слава Україні", яка виникла під час Чемпіонату світу-2018.

Так, Вернидуб підтримав представників збірної Хорватії Домагоя Віду і Огнена Вукоєвича.

"Хочу сказати, що ці хлопці просто супер і великі молодці через те, що підтримали нашу країну. Через слова "Слава Україні!" Дуже сильно підгоріло у наших недавніх "братів-росіян".

Це катастрофа! Чому "Viva la France!" Або "Вперед, Росія" - це нормально, а "Слава Україні" - це націоналістичне гасло? Якими дебілами потрібно бути, щоб говорити подібні речі. Чому тут дивуватися? Пропаганда і політика - це те, чим займаються наші "брати".

Не бачу нічого страшного в словах: "Слава Україні". Просто не бачу! Як це можна порівнювати з націоналістичним гаслом? В нашій багатомільйонній країні, практично всі так вітаються. І я інший раз кажу: "Слава Україні" або відповідаю "Навіки слава!". Що в цьому поганого, якщо я люблю свою країну, в якій народився і живу? Мені що, її ненавидіти? Складна ситуація для розуміння, яка сталася з Відой і Вукоєвичем", - прокоментував Вернидуб в інтерв’ю виданню Fоotboom.

Нагадаємо, що Вукоєвич та Віда після перемоги у чвертьфіналі над командою Росії записали відео, на якому говорять, що свою перемогу вони присвячують Україні. Пізніше це викликало широкий резонанс у громадськості.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація