14 штатів США святкують День Незалежності України

Найбільші урочистості відбуваються у Філадельфії та в Силіконовій долині.

США через різницю в часі почали святкувати український День Незалежності лише нещодавно. Цьогоріч його на офіційному рівні відзначають 14 американських штатів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Філадельфії панує дуже особлива атмосфера – це місто свого часу було однією з американських столиць, і саме там підписували декларацію про незалежність США. Знаковим є те, що одне з найбільших святкувань 25-річниці незалежності України відбувається саме в цьому місці.

На площі біля мерії підняли український прапор. Попри робочий день, церемонія зібрала натовп. Його склали представники української діаспори та американці, котрі з повагою ставляться до нашої держави.

Відео14 американських штатів святкують День незалежності України на державному рівні

У Каліфорнії, як живе з 10-годинною різницею з Україною, найбільші святкування відбуватимуться в Силіконовій долині. Їх організовують украінські ІТ-шники, яких у США чимало.

На офіційному рівні Україну вже привітали президент Барак Обама та державний секретар Джон Керрі. "Цей день є особливо важливим у світлі загрози суверенітету та територіальній цілісності України, яка виникла в результаті російської агресії на сході України та спроби анексування Криму. Хочу запевнити вас, що Сполучені Штати Америки залишаються відданими своїм зобов'язанням бути поруч з Україною в той час, коли ви протистоїте російській агресії", - наголосив Обама.

Кореспондент ТСН Наталка Пісня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: