Афганістан затримав російський літак Ан-72

Дата публікації
Перегляди
1290
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Афганістан затримав російський літак Ан-72

Ан-72

За наказом міністерства транспорту Афганістану в кабульському аеропорту затримано літак Ан-72, який обслуговував Supreme Food.

В аеропорту Кабула затримали російський літак Ан-72. Як повідомив начальник аеропорту, затримання відбулося за наказом міністерства транспорту Афганістану.

Причиною стала відсутність відповідних документів для польотів над афганською територією, повідомила 15 листопада таджицька служба "Радіо Свобода" ("Радіо Озоді").

Прес-секретар міністерства транспорту Афганістану повідомив, що раніше в Кабулі були затримані ще два "незаконних" літака. Подробиці цього інциденту поки невідомі.

Відомо, що затриманий в Кабулі Ан-72 також обслуговував нідерландську компанію Supreme Food.

Нагадаємо, 8 листопада в Таджикистані засудили до 8,5 років в'язниці пілотів ще двох літаків Ан-72 - росіянина Володимира Садовничого і громадянина Естонії Олексія Руденка. Літаки належали компанії Rolkan, яка також обслуговувала Supreme Food.

Після закінчення контракту льотчики мали вилетіти з Кабула і отримали усний дозвіл перетнути кордон. Але як тільки літаки опинилися в таджицькому небі і Садовничий зв'язався з авіадиспетчером, йому повідомили, що про дозвіл нічого не знають, тому літак має повернутися до афганської столиці.

Пілоти, побоюючись, що на зворотну дорогу їм не вистачить палива, запросили аварійну посадку. Вони приземлилися в аеропорту міста Курган-Тюбе, в 80 кілометрах на південь від Душанбе.

Згодом росіянин і естонець були затримані, через два місяці їм висунули звинувачення в незаконному перетині кордону, контрабанді та порушення правил міжнародних польотів.

"Справа пілотів" викликала значний резонанс в Росії. Москва почала домагатися звільнення Садовничого.

Читайте також:

Екіпаж російського літака перед польотом обкурився марихуани

Новий президент Киргизії хоче закрити авіабазу США

Американські солдати вбивали мирних афганців на "спортивний інтерес"

В Афганістані почали будувати нову столицю

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1290
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація