Новий міністр МВС працевлаштував двох підлеглих Луценка

Дата публікації
Перегляди
2342
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новий міністр МВС працевлаштував двох підлеглих Луценка

Віталій Захарченко. Ілюстрація / Фото: Фокус

Новий глава МВС повернув до відомства людей, які працювали ще в міністерстві Юрія Луценка.

Новий глава МВС Віталій Захарченко, призначив керівником Головного управління карного розшуку МВС генерал-лейтенанта Василя Паскала.

Паскал, власне, "новий-старий" начальник карного розшуку країни, він довго обіймав цю посаду за Юрія Луценка. Експерти говорять, що новий міністр просто оцінив професіоналізм Паскала, пише "Сегодня".

З цієї ж точки зору, вважають експерти, розглядав Захарченко і призначення начальником Департаменту кадрового забезпечення полковника Михайла Дивака. Цей офіцер давно служить "в кадрах", в тому числі був там і при Луценку. При Могильові його, як і Паскала, прибрали, а тепер повернули.

За інформацією видання, особливі надії Захарченко покладає на Дивака у зв'язку з реформуванням системи освіти в МВС. ВНЗ в системі багато, але якість випускників кульгає. Начальник столичної міліції генерал Олексій Крикун заявив, що більшість цих випускників доводиться вчити з нуля.

Поки новий міністр МВС розбирається з центральним апаратом МВС, до областей руки не дійшли. Що стосується найближчих кадрових рішень міністра, то ходять чутки, що передбачаються кадрові зміни в Управлінні у зв'язках із громадськістю.

Раніше, відповідаючи на питання, чи будуть у відомстві кадрові перестановки, міністр сказав: "Я взагалі підходжу до зміни кадрів не дуже поспішно. Я звик до того, щоб вивчити професійні якості, подивитися, що вони зробили корисного, наскільки ці люди корисні для системи органів внутрішніх справ. Після цього будемо приймати рішення".

Однак, згодом від джерела в силових структурах стало відомо, що Захарченко готує низку кадрових змін у структурі головкому МВС.

За інформацією джерела, заяви про відставку вже написали перший заступник міністра Сергій Попков і заступник міністра Сергій Черних.

Нагадаємо, 7 листопада президент України Віктор Янукович звільнив Анатолія Могильова з посади міністра внутрішніх справ, призначивши його на посаду прем'єр-міністра Криму. Янукович також призначив Віталія Захарченка міністром внутрішніх справ України.

Читайте також:

Захарченко обіцяє, що поки не звільнятиме людей Могильова

Янукович привітав Захарченка червоними трояндами

Янукович вже надавав Захарченку завдань

Новий глава української міліції виявився "жорстким мужиком"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2342
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація