Агенти російської розвідки потрапили до "чорного списку" ЄС

Агенти російської розвідки потрапили до "чорного списку" ЄС

Євросоюз ввів додаткові санкції для агентів російської розвідки / Фото: AFP

Євросоюз вперше застосував санкції проти командувачів військовими силами Росії.

Європейський Союз прийняв рішення застосувати проти агентів російської розвідки певні санкції. До "чорного списку" також потрапили агенти Головного розвідувального управління РФ.

Про це повідомляє газета Lefigaro. "Чорний список" ЄС, який забороняє видачу віз для в'їзду в країни ЄС і заморожує активи на території ЄС, був розширений  з 33 до 48 імен "зважаючи на серйозність ситуації" в Україні, роз'яснює Офіційний журнал регламент ЄС.

До списку з 15 імен вперше були внесені імена двох начальників Головного розвідувального управління Росії, один з яких "був замішаний у заворушеннях в Слов'янську", написано в Офіційному журналі Євросоюзу.

Євросоюз додав до "чорного списку" віце-прем'єра Уряду Росії Дмитра Козака та заступника Голови Державної Думи РФ Людмилу Швецову.

Також у списку опинился двоє представників верхівки військової ієрархії Росії, Валерій Герасимов, начальник Генштабу Збройних сил РФ, та Ігор Сергун, начальник Головного розвідувального управління.

ЄС вирішив прямо звинуватити російську армію, зокрема ГРУ - "грізну" службу розвідки, у збільшенні числа зіткнень на сході України.

Нагадаємо, тим часом терористи в Слов'янську хочуть, щоб Європа скасувала санкції. Сепаратисти у Словянську готові відпустити заручників з ОБСЄ, якщо Європа скасує санкції проти лідерів сепаратистів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація