Аляску струсонула серія потужних землетрусів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Епіцентр великих поштовхів землі знаходився на глибині понад 11 кілометрів.

Потужні землетруси магнітудою 6,4 і 6,0 сталися на території американського штату Аляска.

Про це повідомляє Геологічна служба США.

Також, крім цих двох в радіусі шести кілометрів, сталися ще 63 землетруси магнітудою від 2,4 до 5,4.

Епіцентр великих поштовхів землі знаходився на глибині понад 11 кілометрів в 65 км на північний захід від населеного пункту Кактовік і майже 10 кілометрів за 86 км від міста.

Землетруси на Алясці
earthquake.usgs.gov

Фотогалерея Наслідки землетрусу в Індонезії очима очевидців (7 фото)

Інформації про постраждалих і руйнувань в результаті землетрусу немає. Загроза цунамі не оголошувалася.

Нагадаємо, 5 серпня на острові Ломбок в Індонезії стався землетрус магнітудою 6,9. За офіційними даними, кількість жертв катаклізму перевищила 160 осіб, тоді як ЗМІ повідомляють про майже 350 загиблих. Унаслідок стихійного лиха 150 тис. людей евакуювали, з серйозними травмами до медиків звернулися понад 230 осіб, близько 70 тис. залишилися без даху над головою. Окрім того, тисячі туристів покинули Ломбок з неділі, побоюючись подальших землетрусів, на додаткових рейсах, що надаються авіакомпаніями. Деякі на поромних суднах перемістились на сусідній острів Балі.

Новий землетрус став вже другим за останній тиждень на острові Ломбок. 29 липня там було зафіксовано землетрус магнітудою 6,4. Внаслідок цього тоді загинули 16 осіб, ще близько 160 осіб отримали поранення. Були зруйновані і пошкоджені сотні будинків.

ВідеоЗемлетрус в Індонезії: кількість загиблих збільшилася до 387

Кількість жертв внаслідок землетрусу на індонезійському острові Ломбок зростає. Офіційно влада повідомила про 387 загиблих. Утім, пошукові роботи усе ще тривають. Кілька тисяч мешканців перебувають у польовому шпиталі, оскільки головна лікарня знаходиться у зоні сильних поштовхів. Серед них і новоспечені матері з дітьми. Індонезійські військові доставили їм понад 90 тон ліків та продовольства. Більшість людей стали безхатьками, оскільки потужний землетрус зруйнував 68 тисяч будівель. 

Землетрус в Індонезії: кількість загиблих збільшилася до 387

Вибір редакції