Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кількість жертв землетрусу в Індонезії наблизилась до 400

Рятувальники продовжують розбирати завали.

Кількість жертв унаслідок землетрусу на індонезійському острові Ломбок продовжує зростати. Офіційно влада повідомила про 387 загиблих, але пошукові роботи ще тривають, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кілька тисяч людей перебувають у польовому шпиталі, оскільки головна лікарня опинилася в зоні сильних поштовхів. Серед потерпілих є породіллі з новонародженими дітьми. Ліки та продовольство на острів доправляють військові.

Землетрус зруйнував десятки тисяч будівель, зробивши людей безхатьками. Наразі з Ломбоку евакуйовано майже 390 тисяч людей, тобто щодесятий житель острова.

ВідеоЗемлетрус в Індонезії: кількість загиблих збільшилася до 387

Кількість жертв внаслідок землетрусу на індонезійському острові Ломбок зростає. Офіційно влада повідомила про 387 загиблих. Утім, пошукові роботи усе ще тривають. Кілька тисяч мешканців перебувають у польовому шпиталі, оскільки головна лікарня знаходиться у зоні сильних поштовхів. Серед них і новоспечені матері з дітьми. Індонезійські військові доставили їм понад 90 тон ліків та продовольства. Більшість людей стали безхатьками, оскільки потужний землетрус зруйнував 68 тисяч будівель. 

Землетрус в Індонезії: кількість загиблих збільшилася до 387

Залиште свій коментар

Вибір редакції