Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американська порнозірка зібралася судитися з Трампом

Претензії актриси пов'язані з угодою про нерозголошення інформації про її інтимний зв'язок з американським лідером.

Порноакторка Стефані Кліффорд, відома під псевдонімом Стормі Деніелс, подала на президента США Дональда Трампа до суду.

Про це з посиланням на відповідний документ повідомляє CNN.

Зазначається, що позов прийняв на розгляд суд вищої інстанції Лос-Анджелеса. Зокрема, претензії актриси пов'язані з угодою про нерозголошення інформації про її інтимний зв'язок з американським лідером. За словами порнозірки, цю домовленість не можна вважати дійсною, тому що Трамп її ніколи не підписував.

Йдеться про епізод, коли під час передвиборної кампанії в США 2016 року багато жінок, в тому числі Кліффорд, збиралися поділитися з журналістами інформацією про свої приватні зустрічі з тодішнім кандидатом в президенти Трампом. Однак захисник Трампа, як розповіла Кліффорд, тоді зробив зусилля, щоб змусити її замовчати.

Всього за тиждень до президентських виборів, вона підписала угоду про нерозголошення інформації, а також супровідний документ до нього. Підпис за Трампа на цих документах, за словами Кліффорд, поставив Коен. Сам Трамп, як стверджується в позові, ніколи цього не робив, не дивлячись на те, що в документі було місце для його підпису.

ВідеоЧи подає Меланія Трамп на розлучення

Уже кілька днів поспіль у соцмережах усі обговорюють ймовірний роман президента Америки Дональда Трампа з порно-зіркою Стромі Деніелс. Про це публічно заявила сама Стромі. Після тривалого мовчання нарешті представники президентської родини розвіяли плітки.

Чи подає Меланія Трамп на розлучення

Нагадаємо, адвокат президента США Майкл Коен підтвердив, що виплатив 130 тисяч доларів Стефані Кліффорд, колишній порноакторці, яка заявила про сексуальний зв’язок з Дональдом Трампом. Як зазначається, адвокат виплатив гроші з власної кишені , і вони "ані безпосередньо, ані побічно" не були йому компенсовані. 

Раніше в американське виданні The Wall Street Journal з’явилась інформація про те, що адвокат Трампа заплатив гроші  Стефані Кліффорд за те, щоб вона не повідомляла ЗМІ про інтимний зв'язок з американським лідером. Своєю чергою, представник Білого дому спростував інформацію про зв'язок Трампа з порноакторкою. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції