Аномальна погода: у Канаді після 30-градусної спеки раптово випав сніг

Аномальна погода: у Канаді після 30-градусної спеки раптово випав сніг

Громадян вже попередили про морози.

На півдні канадської провінції Альберта сильно похолодало, місцями навіть випав сніг.

Наприклад, у місті Калгарі 5 вересня було +30 градусів спеки, 6 вересня лив холодний дощ, а 7 вересня випав сніг, повідомляє у середу, 9 вересня, Calgary Herald.

Зазначається, що через снігопад на одному з шосе поруч з Національним парком Вотертон-Лейкс було ускладнено рух, а Міністерство охорони довкілля Канади випустило попередження про морози, закликаючи людей захистити чутливі дерева та інші рослини.

Канада, сніг
twitter.com/HouckisPokise

Тим часом в Україні осінь б'є всі рекорди: такої спеки в країні не було навіть влітку, хоча воно було одним із найспекотніших за 140 років. Середньодобова температура 1 вересня не опускалася нижче 27,5 градуса за Цельсієм.

А ось в Японії позначки сягнули вище 40 градусів, тоді як в американській Каліфорнії зафіксували аномальні 49 за Цельсієм. Там оголосили надзвичайний стан через загрозу лісових пожеж. Зараз горить вже понад 800 гектарів лісу, а звичний сезон лісових займань ще попереду. 38 мільйонів людей дістали попередження підготуватися до евакуації, про яку можуть оголосити раптово, побачивши, куди йде вогонь. 

Відео Найбільша за всю історію пожежа: у Каліфорнії горить понад 800 гектарів лісу

Найбільша пожежа за всю історію штату - в Каліфорнії уже зараз горить понад 800 гектарів лісу, а звичний сезон лісових займань ще попереду. 38 мільйонів людей дістали попередження підготуватися до евакуації, про яку можуть оголосити раптово, побачивши, куди йде вогонь. Детальніше – у сюжеті ТСН.    

Найбільша за всю історію пожежа: у Каліфорнії горить понад 800 гектарів лісу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів