Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Армія Росії ще не має озброєння, про яке говорить Путін – експерт

Військовий експерт посилається на дані своїх європейських колег.

Російські Збройні сили ще не отримали озброєння, про яке говорив президент РФ Володимир Путін під час свого звернення до Федеральних зборів 1 березня.

Таку думку у коментарі ТСН.ua висловив військовий експерт, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

"Наші партнери із США і Європи (я спілкувався з Британією і Німеччиною) говорять, що цього озброєння, про яке говорить Путін, ще немає. Воно ще не прийшло на озброєння у всі види Збройних сил. Є тільки штучні екземпляри або взагалі щойно розроблені", - повідомив Маломуж.

ВідеоРішення про анексію Криму ухвалив особисто Путін у ніч проти 23 лютого 2014 року

Про це розповів колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов у суді щодо державної зради Віктора Януковича. Політик також заявив, що сумнозвісні 15 мільярдів доларів позики від Росії були спробою банального підкупу Януковича та його оточення.

Рішення про анексію Криму ухвалив особисто Путін у ніч проти 23 лютого 2014 року

Він додав, що заяви Путіна щодо новітнього озброєння можна розцінювати як спробу залякати Захід.

"Основний стратегічний посил такий: Путін, поставивши акцент на озброєнні й нових видах Збройних сил, націлився на те, щоб показати світу, що вони мають перевагу у деякій мірі над НАТО і особливо над оборонним комплексом європейських країн", - додав військовий експерт.

Як повідомлялося раніше, президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія зробила технологічний прорив, створивши ядерний ракетний комплекс для нейтралізації загроз військового потенціалу США. Також Путін заявив про наявність у РФ гіперзвукової зброї.

Залиште свій коментар

Вибір редакції