Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін пригрозив США і ЄС ядерною зброєю: "Послухайте зараз"

Російський президент анонсував озброєння армії РФ новітніми ракетними комплексами.

Росія зробила технологічний прорив, створивши ядерний ракетний комплекс для нейтралізації загроз військового потенціалу США.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін на засіданні Федеральних зборів.

"Справжнім технологічним проривом є створення перспективного ракетного комплексу стратегічного призначення з принципово новим бойовим оснащенням з крилатим блоком, що планує, випробування якого також успішно завершені", - сказав він.

За словами Путіна, Росія неодноразово попереджала американських і європейських партнерів-членів НАТО про те, що "будемо вживати необхідних заходів для нейтралізації загроз, які виникають для нас у зв'язку з розгортанням глобальної ПРО США".

"Говорили їм про це і під час переговорів, і навіть публічно. Ще 2004 року після навчань стратегічних ядерних сил, під час яких були вперше випробувані системи, про які я зараз кажу, на зустрічі з пресою я сказав: "В умовах якісного і кількісного зростання військового потенціалу інших держав Росії необхідний прорив до того, щоби мати зброю нового покоління. У зв'язку з цим можу із задоволенням проінформувати вас про те, що в результаті проведених під час цих експериментів ми остаточно переконалися і підтвердили: у недалекому майбутньому на озброєнні російської армії ракетних військ стратегічного призначення будуть поставлені новітні комплекси, котрі спроможні вражати цілі на відстані міжконтинентальної глибини з гіперзвуковою швидкістю і високою точністю, з високою маневреністю як за висотою, так і за курсом", - додав президент РФ.

"Ми не робили, як бачите, якоїсь таємниці з наших планів, говорили відкрито, щоб спонукати наших партнерів до переговорів. Нас ніхто не слухав, ніхто не хотів розмовляти. Послухайте зараз", - сказав Путін.

Нагадаємо, раніше США опублікували оновлену ядерну доктрину Nuclear Posture Review, в якій викладено плани Пентагону за адміністрації Дональда Трампа щодо ядерної зброї. Документ серед іншого аналізує поточні ядерні загрози США у світі та закликає до модернізації ядерного арсеналу країни. Ідеться передовсім про КНДР, Іран і Китай, проте найбільше уваги приділено Росії.

Пентагон пропонує в цьому документі розбудовувати нові, малопотужні ядерні бомби, оскільки, на думку відомства, Росія вважає, що зброя США надто потужна для використання через потенційні руйнівні наслідки. Такі бомби можна буде запускати з субмарин чи кораблів, а отже, Вашингтону не обов'язково буде покладатися на розміщення арсеналу в Європі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції