Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За попередньою інформацією кількість загиблих зросла до 43.

Арабська коаліція на чолі з Саудівською Аравією завдала авіаудару по Ємену, в результаті якого було знищено автобус, в якому перебували діти, передає Reuters у четвер, 9 серпня.

Західний альянс, який виступає проти угруповання Хуті в Ємені, заявив, що повітряні удари використовувалися для нападу на промислове місто Джизан, в результаті чого там було вбито цивільне населення.

Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомив про надходження до лікарень десятків загиблих і постраждалих в результаті удару.

Reuters уточнює, що керівник відділу охорони здоров'я в провінції Саад Абдул-Гані Найб повідомив агентству, що кількість загиблих людей в результаті авіаудару зросла до 43, поранених - до 61.

Нагадуємо, у травні протиповітряні сили Саудівської Аравії перехопили балістичну ракету, яку випустив Ємен у бік міста Хаміс-Мушайт на півдні країни. Повстанці-хусити випустили по території Саудівської Аравії дві ракети. Друга впала в пустелі, де не було людей.

ВідеоУ Ємені згорів склад ООН, де зберігались харчі для 22 мільйонів людей

Допомога передбачалася для 22 мільйонів єменців. В організації усе ж сподіваються, бодай щось таки уціліло й деякі вантажі ще вдасться урятувати. Утім, з огляду на масштаби займання, така ймовірність дуже низька. У Ємені вже чотири роки вирує війна, через що в країні виникла одна з найтяжчих у світі гуманітарних криз.

У Ємені згорів склад ООН, де зберігались харчі для 22 мільйонів людей

 

Вибір редакції