Барбадос стане республікою, королева Великої Британії втратить пост очільниці держави

Барбадос стане республікою, королева Великої Британії втратить пост очільниці держави

Ця країна має намір стати республікою вже наступного року.

Королева Великої Британії Єлизавета II може втратити управління над Барбадосом у 2021 році. Країна яка раніше була колонією, нині — незалежна держава у складі Співдружності, очолюваної Лондоном.

Ця країна має намір стати республікою вже наступного року, заявила генерал-губернаторка Барбадосу Сандра Мейсон на відкритті осінньої сесії парламенту, повідомляє місцеве видання Loop, у середу, 16 вересня.

"Прийшов час повністю залишити позаду наше колоніальне минуле. Жителям Барбадосу потрібен власний глава держави. Барбадос зробить наступний логічний крок до повного суверенітету і стане республікою вже до 55-ї річниці нашої незалежності", — наголосила Мейсон.

Таким чином острів у 2021 році офіційно може стати республікою.

Крім того, генерал-губернаторка нагадала, що парламентарі планують розглянути законопроєкти про часткову декриміналізацію вживання марихуани і легалізацію одностатевих союзів.

Своєю чергою, офіційний представник королеви в палаці повідомив, що найближчим часом, а саме після 14 вересня, королева Єлизавета II та її чоловік герцог Единбурзький Філіп покинуть замок Балморал, щоб провести час у маєтку Сандрінгем. Її королівська Величність планує повернутися до Віндзорського замку, де до канікул вона проводила час на самоізоляції разом зі своїм 99-річним чоловіком. 

Відео Британська королева Єлизавета II вперше від початку карантину з’явилася на людях

Британська королева Єлизавета II вперше від початку карантину з’явилася на людях. І вона в свої 94 їде верхи. Королева у твідовому жакеті та яскравій хустці осідлала одну зі своїх улюблених поні і об’їхала угіддя Віндзорського замку.  

Британська королева Єлизавета II вперше від початку карантину з’явилася на людях

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів