Білоруські опозиціонери "узгоджували стратегію" копняками під зад

Дата публікації
Перегляди
1073
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Білоруські опозиціонери "узгоджували стратегію" копняками під зад

Федута не втримався і вдарив свого опонента під зад / Фото: euroradio.fm

Шестеро опозиційних рухів Білорусі так і не змогли дійти згоди, чи брати їм участь у наступних парламентських виборах.

Переговори білоруських опозиціонерів закінчилися бійкою. Один з лідерів громадського руху "Говори правду" Олександр Федута на очах у журналістів дав копняка під зад главі партії "Білоруська християнська демократія" Віталію Римашевському.

Інцидент стався після переговорів так званої "Коаліції шести", на яких опозиціонери планували узгодити свою тактику перед парламентськими виборами, запланованими на вересень.

Через бійку двох політиків запланована після переговорів прес-конференція так і не відбулася.

Повідомляється, що до спільної думки опозиціонери також не дійшли. Частина партій і рухів планує бойкотувати парламентські вибори, а інша - брати участь у них на умовах білоруської влади.

Нагадаємо, про розкол у лавах білоруської опозиції стало відомо ще днями. Партія "Білоруського народного фронту", одна з провідних опозиційних сил, відмовилася від бойкоту майбутніх виборів, що їхні колеги розцінили як "зраду". 

Щоправда, опозиціонери погрожують зняти своїх кандидатів, якщо влада буде порушувати виборче законодавство, або якщо до моменту проведення виборів у Білорусі залишаться політв'язні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1073
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація