Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Bloomberg назвав країни, які готові відмовитися від санкцій проти Росії

За висновками видання, від санкцій можуть відмовитися сім європейських країн.

Агентство Bloomberg опублікувало матеріал, в якому перераховані країни-члени ЄС, які готові відмовитися від санкцій проти Росії. За інформацією агентства, це Кіпр, Італія, Греція, Угорщина, Словаччина, Австрія та Іспанія.

Як пояснює Bloomberg, ці висновки були зроблені на основі аналізу "гостьової книги" президента Росії Володимира Путіна. Так, в кінці лютого в Москві побував президент Кіпру Нікос Анастасіадіс, на початку березня - італійський прем'єр Маттео Ренці, а в квітні в російську столицю збирається глава уряду Греції Алексіс Ціпрас.

Що стосується Угорщини, Словаччини, Австрії та Іспанії, то ці країни, за твердженням агентства, і раніше виступали проти антиросійських обмежень, пов'язаних з ситуацією в Україні.

"Найімовірніше, вони (ці сім країн - ред.) відмовляться від продовження санкцій зараз і будуть відкладати рішення до останнього моменту, доти, поки обмеження не закінчаться", - заявив директор з зовнішньої політики лондонського Центру європейської реформи Іан Бонд.

Водночас у ЄС є ряд країн, зазначає Bloomberg, лідери яких активно виступають за продовження та посилення обмежень проти Москви. Це, зокрема, Польща, Великобританія та країни Прибалтики.

Як повідомлялося раніше, Меркель розповіла, за яких умов ЄС посилить санкції проти Росії. За її словами, санкції буде посилено, якщо бойовики на Донбасі здійснюватимуть атаки і грубо порушуватимуть режим "тиші".

Залиште свій коментар

Вибір редакції