"Бог любить усіх своїх дітей": Папа Римський підтримав батьків ЛГБТ-підлітків

"Бог любить усіх своїх дітей": Папа Римський підтримав батьків ЛГБТ-підлітків

Фото: Associated Press

Такі коментарі Папа висловив у приватній розмові минулої середи, 16 вересня.

Папа Римський Франциск під час приватної зустрічі з батьками ЛГБТ-підлітків сказав, що "Бог любить усіх своїх дітей, усіх" і, що католицька церква "повинна також любити всіх чоловіків і жінок".

Про це розповіла мати ЛГБТ-хлопчика і віцепрезидентка італійської асоціації батьків ЛГБТ-дітей Мара Ґрассі, пише іспанська CNN.

За словами жінки, Папа не сказав, що "Бог любить саме ЛГБТ-дітей", але його слова, "Бог любить усіх своїх дітей", вона зрозуміла так, що усіх, включаючи і ЛГБТ. Ґрассі також розповіла, що подарувала Франциску книгу про досвід виховання ЛГБТ-дітей і підлітків, а також футболку із веселковим принтом і написом "Любов не боїться".

Своєю чергою зазначається, що Ватикан офіційно не коментує приватні зустрічі Папи Римського, але підтвердив, що він розмовляв з членами італійської асоціації батьків ЛГБТ-дітей.

Нагадаємо, раніше Папа Римський Франциск назвав секс і хорошу їжу "божественним" задоволенням, зазначивши, що "перебільшена мораль є неправильним трактуванням християнського послання". 

Революція тижня: Папа Римський назвав їжу і секс задоволенням від Бога

Революція тижня: Папа Римський назвав їжу і секс задоволенням від Бога

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація