Бразилія припинила публікувати нові дані про заражених коронавірусом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інформацію про країну видалили із сайту університету Джонса Хопкінса.

У Бразилії Міністерство охорони здоров'я припинило оновлювати інформацію про загальну кількість заражених місцевих жителів коронавірусною інфекцією COVID-19. Університет Джонса Гопкінса після цього видалив зі свого сайту інформацію про Бразилію.

Таке рішення підтримав глава держави Жаїр Болсонару.

"Підсумкові дані не показують ту ситуацію, в якій наразі перебуває країна. Робляться інші дії для поліпшення надання інформації про інформацію і про підтвердження діагнозів", - написав Болсонару на своїй сторінці у Twitter.

Від середини поточного тижня МОЗ Бразилії почало публікувати щоденне зведення з тригодинною затримкою після закінчення вечірнього випуску новин, а згодом змінив структуру і оприлюднював скорочені дані. Загальні цифри збільшення кількості захворюваності та смертності 5 червня вже не були опубліковані.

На думку президента країни Жаїра Болсонару, до щоденного зведення необхідно додавати відомості про виявлені в цей конкретний день позитивних результатах тестування і смертях, зареєстрованих протягом доби. Глава держави вважає, що у разі підтвердження коронавірусу в пацієнта, який помер раніше, цей факт необхідно враховувати в зведеннях на день смерті, а не включати до свіжих даних. 

Центр системних наук та інженерії Університету Джонса Гопкінса (США), який займається збором офіційної статистики з усього світу, у зв'язку з цим видалив зі списку інформацію про Бразилію.

Зазначимо, що Бразилія нині посідає друге місце в списку країн із найбільшою кількістю інфікованих, поступаючись лише США.

Нагадаємо, раніше президент Бразилії Жаір Болсонару заявив, що країна має намір наслідувати приклад США і покинути Всесвітню організацію охорони здоров'я. За його словами, ВООЗ повинна почати працювати без ідеологічного підгрунтя, в іншому випадку Бразилія покине організацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції