Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Brexit: у Twitter виявили півсотні акаунтів російських тролів, які писали про вихід Великої Британії із ЄС

Ця кількість відповідає 0,005% від загальної кількості акаунтів, які публікували інформацію на тему референдуму про вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу.

У Twitter виявили 50 акаунтів російських тролів, які написали близько 1000 твітів про Brexit.
 
Про це пише DW.com.
 
Керівництво соціальної мережі Twitter виявило 49 акаунтів, пов'язаних з російським "Агентством інтернет-досліджень", яке також називають "фабрикою тролів". З цих профілів були опубліковані 942 твіти про Brexit, які отримали 461 репост іншими користувачами і 637 схвальних реакцій.

Фотогалерея Присвячується Brexit: Бенксі намалював графіті з відбитою зіркою Євросоюзу (2 фото)

ВідеоБританські юристи оскаржують Brexit у суді

На зустрічі з британськими законодавцями у Вашингтоні Нік Піклс, що відповідає за стратегію розвитку компанії Twitter в Великої Британії, підкреслив, що ця кількість відповідає 0,005% від загальної кількості акаунтів, які публікували інформацію на тему референдуму про вихід Великої Британії зі складу Європейського Союзу.
 
Раніше Європейський Союз і Велика Британія розпочали другий етап переговорів щодо виходу країни з числа учасників континентальної спільноти. Президент Європейської Ради Дональд Туск, однак, не виключає призупинення процесу виходу Великої Британії зі складу ЄС.

Залиште свій коментар

Вибір редакції