Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британець заробляє десятки тисяч доларів на торгівлі свіжим повітрям

Його клієнти готові сплачувати по $100 за один подих.

Кмітливий житель Великої Британії налагодив продаж чистого кисню, бо свіже повітря в світі вже не норма, а товар, який продається. Адже за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я 9 із 10 людей на планеті дихать отрутою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На "дегустацію" свіжого повітря смішно дивитися, ще смішніше – пробувати. Житель британського графства Дорсет Лео Де Вотс із друзями ловить і продає повітря: "Сьогодні вітер дує з моря. Морський бриз буде нотою серця. Повітря на шляху сюди пройшло крізь ліси – а це сильний фільтр", - каже бізнесмен. "Я лежав собі на дивані, по телеку якраз показували, що людям у світі бракує свіжого повітря. Я подумав, як мені пощастило народитися тут! А потім дійшло: цим же можна ділитися", - розповів Лео Де Вотс.

Відео Штучне дихання: у світі налагодили справжній бізнес із продажу чистого повітря

Кмітливий житель Великої Британії налагодив продаж чистого кисню. Свіже повітря в світі вже не норма, а товар, який дуже добре продається. Адже 9 із 10 людей на планеті дихають отрутою - це дані Всесвітньої організації охорони здоров'я. Найдорожчого повітря в світі вдалося ковтнути ТСН.  

Штучне дихання: у світі налагодили справжній бізнес із продажу чистого повітря

Разом із друзями він заснував "повітряну ферму" – екожитло. Тепер "розкручують" свій товар у мережі. Бізнесмен зізнається, що обладнання для вимірювання чистоти повітря не використовує – покладається на погоду. Якщо надворі добра погода, то можна йти "збирати" повітря в баночки. Ціна кожного ковтка – 100 доларів. "Це символічно. 95 фунтів, бо 95% населення Землі живуть в умовах неякісного повітря", - пояснює автор ідеї.

Клієнти британця  – переважно заможні люди з Пекіна. Китай, Індія, Тайланд – найбрудніші місця світу. Що може зробити з людиною тамтешнє повітря, бачили і українські лікарі. "Пацієнтка молодого віку, котра протягом декількох років живе в Гонконгу – в неї знизилася функція роботи легенів на 12%", - каже терапевт-пульманолог Інна Бондаренко. Задля порятунку там вкладають мільйони доларів у розробку майже космічних технологій – цілими куполами накривають школи Пекіна. Повітря проходить через спецфільтри, аби діти могли нормально дихати.

Відома фірма товарів для дому вкладається в розробку індивідуальних рішень: невдовзі обіцяють штори із фільтрами. Ціна поки невідома. Бутильоване чисте повітря експортують також канадці, швейцарці, новозеландці. Їхні ціни британець називає демпінгом. Сам він на своїй нібито божевільній ідеї вже заробив 35 тисяч доларів і планує стати мільйонером.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Вибір редакції