Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британський парламент проголосував за відтермінування Brexit

У Брюсселі вимагають від Палати громад схвалити угоду про вихід країни з ЄС.

Палата громад британського парламенту проголосувала за законопроект, який зобов'язує уряд просити Євросоюзу відтермінувати Brexit.

Про це повідомляє DW.

За законопроект увечері 3 квітня проголосували 313 депутатів. Лише на один голос менше – 312 – здобули противники документу. У четвер, 4 квітня, документ буде представлений на розгляд Палати лордів.

Авторами законопроекту є представник опозиційної Лейборитстської партії Іветт Купер та консерватор Олівер Летвін. Документ спрямований на те, щоб запобігти виходу Великої Британії з ЄС без будь-якої угоди 12 квітня.

Перед цим президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Брюссель не погодиться на відтермінування Brexit, якщо британський парламент не досягне компромісу щодо угоди про вихід з ЄС.

"12 квітня - останній термін для схвалення проекту угоди Палатою громад. Якщо цього не відбудеться, жодного подальшого відтермінування не буде можливим. Після 12 квітня ми ризикуємо результатами виборів до Європарламенту і ставимо під загрозу всю роботу Європейського Союзу", - заявив Юнкер.

ВідеоДату Brexit знову будуть переносити – Мей

Таке рішення вона ухвалила разом з міністрами після спільного 7-годинного засідання. Додатковий час потрібен для того, щоб британські парламентарії ухвалили угоду, за якою відбудеться Brexit. Йдеться про умови перетину кордонів, регулювання торгівлі та працевлаштування. Голосування за ці пункти британський парламент провалив уже тричі.    

Дату Brexit знову будуть переносити – Мей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції