Євросоюз погодився перенести Brexit на рік – Financial Times

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вихід Британії з ЄС хочуть відтермінувати до 2020 року.

В Євросоюзі розглядають можливість відтермінування Brexit до 2020 року, якщо Терезі Мей не вдасться приїхати до Брюсселя з ратифікованою угодою з ЄС.

Про це 3 квітня пише Financial Times.

За інформацією видання, варіанти, що розглядаються в Брюсселі, передбачають перенесення виходу Великої Британії з ЄС на січень або квітень 2020 року. При цьому Лондону буде необхідно дотримуватися суворих умов.

Там переконані, що перенесення дати зможе гарантувати те, що у британського уряду не буде можливості втручатися у плани ЄС, зокрема у питання пов'язані з бюджетом.

Нагадаємо,  парламент Великої Британії втретє відхилив угоду щодо виходу країни з Європейського Союзу. Таким чином, Британія ризикує вийти з ЄС без угоди 12 квітня.

Раніше Тереза Мей заявила, що піде з посади глави уряду, якщо більшість депутатів палати громад ратифікують її договір про умови виходу Британії з ЄС, який вона погодила з Брюсселем в листопаді.

Євросоюз погодився на відтермінування Brexit до 22 травня, але за умови, що запропонована прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей угода про вихід буде підтримана парламентом

сценарії розвитку brexit
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції