Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це не гра в хованки". У Кремлі прокоментували початок блокування Telegram в Росії

Власник месенджера спрогнозував зниження національної безпеки РФ.

Блокування месенджера Telegram в Росії "буде реалізовуватися".

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, пише "Интерфакс".

"Це не гра в хованки, доганялки. Роскомнадзор вживає заходів на виконання відповідного рішення суду. Не думаю, що зараз час говорити про ефективність технологічних заходів. Очевидно одне, що ці заходи будуть реалізовуватися", - сказав він.

Своєю чергою власник Telegram Павло Дуров попередив, що рішення про блокування месенджера знизить національну безпеку Росії, оскільки частина особистих даних росіян перейде до месенджерів, контрольованих США.

"Національна безпека Росії знизиться, оскільки частина особистих даних росіян перейде від нейтрального в РФ майданчика до контрольованих з США WhatsApp і Facebook", - вважає він.

Окрім цього Дуров зазначив, що навіть після блокування Telegram терористична загроза в Росії залишиться на колишньому рівні, оскільки екстремісти продовжать користуватися шифрованими каналами зв'язку в інших месенджерах або через VPN-сервіси.

Нагадаємо, 13 квітня, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень.

У понеділок, 16 квітня, о 12-00 російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції