Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Держдума Росії після блокування Telegram хоче заборонити VPN

Поки що питання вивчатимуть та аналізуватимуть.

Держдума РФ у зв'язку з блокуванням месенджера Telegram проаналізує необхідність законодавчо виключити використання VPN-сервісів, повідомляють "РІА Новини" з посиланням на заступника голови думського комітету з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку Володимира Крупенникова.

У п'ятницю, 13 квітня, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору і виніс постанову щодо блокування месенджера Telegram за відмову надати ключі від дешифрування листувань своїх користувачів представникам ФСБ.

"Роскомнадзор ще не стикався з блокуванням такого масштабу. Зараз ми подивимося, чи не знадобиться додаткових законодавчих заходів, щоб виключити використання VPN, відповідно, будемо думати, як це зробити", - зазначив Крупенников.

Раніше представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ закликав переглянути рішення суду щодо Telegram і створити в РФ умови для вільного й незалежного інформаційного простору. Організація з безпеки і співробітництва в Європі стурбована через постанову суду про блокування месенджера у Росії. Відповідну заяву було розміщено на сайті організації у п'ятницю, 13 квітня.

ВідеоСуд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Засідання тривало лише 19 хвилин, при чому представників компанії Telegram там узагалі не було. Напередодні, засновник компанії Павло Дуров заборонив юристам йти до суду, щоб не легітимізувати його. Представники компанії просили відкласти засідання, втім, суддя відмовила. "Роскомнагляд" потягнув Telegram до суду після того, як компанія відмовилася надати розшифровки повідомлень користувачів.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції