Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чергові зміни в Instagram: в соцмережі дозволили викладати довші відео

Утім, постити такі відео дозволять спочатку лише деяким користувачам

В Instagram збільшили допустиму довжину відео, які користувачі викладають в соцмережу. Про це пише "ТАСС" з посиланням на заяву офіційних представників.

Відтак, постити відео в  Instagram можна буде тривалістю до 1 хвилини. Раніше припустима довжина не повинна була перевищувати 15 секунд. Такі нововведення представники соцмережі аргументували бажанням зробити перегляд відеороликів зручнішим, а також урізноманітнити відеоконтент.

"Для створення таких умов ми дозволимо вам викладати відео тривалістю до 60 секунд. Це лише один із багатьох кроків на цьому напрямі, які ви побачите в цьому році", - йдеться у зверненні на офіційному блозі соцмережі.

Утім, можливість викладати хвилинні відео спочатку отримають лише деякі користувачі. Пізніше 60-секундні ролики дозволять постити всім юзерам.

"За останні шість місяців, час, протягом якого люди дивилися відео, зріс більш ніж на 40%", - заявили представники Instagram.

Нагадаємо, раніше Instagram змінив принцип формування стрічки, відмовившись від хронологічного порядку видачі постів. Такі зміни не сподобались юзерам і вони вимагають не запроваджувати їх.

Відповідного змісту петицію вже підписали майже 160 тисяч осіб. У документі говориться про те, що алгоритмічний принцип видачі постів може серйозно вдарити по малому бізнесу і артистам. Пости таких категорій користувачів будуть не в пріоритеті і, відповідно, автори не зможуть чесно займатися просуванням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції