Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цього року країни ЄС можуть не пускати до себе туристів

Цього року країни ЄС можуть не пускати до себе туристів

Італія категорично заперечила в'їзд до країни туристів до кінця року, а у Греції - хочуть відновити авіасполучення.

У Євросоюзі розпочалася онлайн конференція профільних міністрів, які мають вирішити, як повертати до життя туристичну галузь і не виключають, що до кінця року туристів можуть не пускати до найбільш постраждалих країн від коронавірусу, йдеться в ТСН.12.00.

Головна мета цієї зустрічі — домовитися про спільні правила і координацію, бо протягом останніх вже двох місяців країни європейського союзу дуже багато рішень ухвалювали самостійно, на національному рівні, лише інформуючи партнерів про правила, і зараз Євросоюз в цьому плані нагадує строкатий килим.

Десь можна вже й подорожувати між містами, десь — заборонено досі навіть виходити на вулицю інакше, як у магазин, чи до лікаря.

Така сама ситуація і з туризмом — поки єдиного підходу немає. Міністр туризму Італії напередодні заявив, країна закрита для туристів до кінця року. Греція пропонує якнайшвидше відновлювати авіасполучення і підтримати туризм. Пропонує ідею навіть спеціальних «паспортів здоров’я», який буде доказом того, що людина не хворіє на COVID-19. В Афінах нагадують, що єдиний ринок ЄС - це не тільки для товарів та бізнесу, це зокрема і вільне пересування людей.

Відео У Брюсселі вирішують, як повертати до життя туристичну галузь на території Європи

У Євросоюзі думають,  як повертати до життя туристичну галузь. Зараз триває онлайн конференція профільних міністрів. Головна мета цієї зустрічі - домовитися про спільні правила і координацію. Міністр туризму Італії напередодні заявив, що країна закрита для туристів до кінця року. Греція пропонує якнайшвидше відновлювати авіасполучення і підтримати туризм.  Більше про коронавірус

У Брюсселі вирішують, як повертати до життя туристичну галузь на території Європи

Болгарія теж підтримує запровадження «паспортів здоров’я», але чекає єдиного рішення на рівні всього Європейського союзу, що ж робити курортам цього літа.

А от Німеччина, застерігає від поспішного відкриття кордонів і швидкого відновлення туризму. В Берліні кажуть, що це може обернутися неприємними наслідками.

Для багатьох країн Європи туризм - суттєва стаття доходів. Для тієї ж Греції минулого року прибуток від туризму склав 18 мільярдів євро. Тож в ЄС подумають, як всі ці різні підходи уніфікувати. Можливо домовитися про спільний підхід. Як і про підтримку туристичної галузі стимулюванням внутрішнього туризму.

Поки що, як напередодні заявив в інтерв’ю виданню La Reppublica італійський міністр туризму — у всіх однакові проблеми. Всі дуже хочуть подорожувати, але цього року міжнародного туризму, очевидно, не буде.

Поки ж країни західної Європи поступово продовжують знімати обмеження. Але досі немає рішення як організувати відпочинок людей на пляжах, чи в горах. Із цього приводу поки тривають консультації і між політиками, і з експертами.

Нагадаємо, що до трьох мільйонів зросла кількість інфікованих коронавірусом у світі. Третина з них вже вилікувалися. Померли від ускладнень 207 тисяч людей.

В Ухані, звідки й розпочалася епідемія, відрапортували, що виписали останніх пацієнтів, які перенесли COVID-19. У США  кількість інфікованих наближається до мільйона. Однак там тривають протести проти карантинних заходів. Чотири штати – уже послабили обмеження. І ще два зроблять це сьогодні.

Тим часом до роботи повернуся британський прем’єр Борис Джонсон. Очікується, що він оголосить про намір пом’якшити обмеження. Детальний план виходу з карантину, як і обіцяв, представив італійський уряд. Почнуть від четвертого травня... А у Іспанії дітям нарешті можна гуляти, вони сиділи вдома 44 дні.

Кореспондент "Радіо Свободи" для ТСН Григорій Жигалов. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції