Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дика природа: китайський зоопарк здивував відвідувачів нічними екскурсіями

Це нагода побачити багатьох хижаків у притаманний їм час активності.

Побачити справжнє життя диких тварин пропонують відвідувачам зоопарку у Китаї. Для них тут улаштовують нічні екскурсії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Там можна пройтися пішки в супроводі гіда, а можна поплавати на човні або навіть проїхатися верхи на слоні. Працівники звіринцю розповідають: удень більшість хижаків поводяться спокійно або просто сплять, а от уночі можна побачити, як тигри та леви полюють на здобич, єноти влаштовують собі фізкульт-хвилинку, а лисиці – пильно стежать за всім, що відбувається навколо.

ВідеоАби побачити справжнє життя диких тварин, у китайському зоопарку влаштовують нічні екскурсії

Можна пройтися пішки в супроводі гіда, а можна поплавати на човні або навіть проїхатися верхи на слоні. Працівники звіринцю розповідають: удень більшість хижаків поводяться спокійно або просто сплять, а от уночі можна побачити, як тигри та леви полюють на здобич, єноти влаштовують собі фізкультхвилинку, а лисиці пильно стежать за всім, що відбувається навколо.  

Аби побачити справжнє життя диких тварин, у китайському зоопарку влаштовують нічні екскурсії

Кожен вольєр обладнали спеціальними ліхтарями, світло яких нагадує місячне сяйво. Тож складається враження, що відвідувачі справді потрапили в світ дикої природи.

Раніше в Пекінському зоопарку зняли на відео панду, в яку відвідувачі кидали каміння, щоб побачити, як вона рухається.

Залиште свій коментар

Вибір редакції