Китай вдарив санкціями по агропродукції зі США: індекси бірж різко впали

Дата публікації
Перегляди
4854
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китай вдарив санкціями по агропродукції зі США: індекси бірж різко впали

Фото: Associated Press

Дональд Трамп звинуватив Пекін у крадіжці підприємств зі США.

Китайські фірми припиняють закупівлю продукції сільського господарства із США. Про це повідомляє агентство France Press із посиланням на державні ЗМІ КНР.

Влада також не виключає стягнення додаткових тарифів на імпортну продукцію сільського господарства в США з угодами, укладеними після 3 серпня. 

Загострення торговельного протистояння між США і КНР призвело до падіння на понад 3% біржевих індексів S&P500 та Dow Jones Industrial Average. Nasdaq Composite знизився на 3,7%. Інвестори занепокоєні погрозами президента Дональда Трампа збільшити мита на китайські товари і санкціями щодо сільськогосподарської продукції зі Штатів. Американський лідер звинуватив китайську владу у маніпуляціях із національною валютою після того, як юаню було дозволено опуститися нижче ключового порогового значення. Це, на думку Трампа, призвело до крадіжки американських фабрик і заводів китайцями, пише видання Financial Times

За оцінками МВФ, зростання світового ВВП в 2019 році становитиме 3,2%, що на 0,1% менше за аналогічний прогноз у квітні цього року. Причини - торговельна війна США і Китаю, невизначеність, викликана очікуванням виходу Великої Британії зі складу ЄС, а також геополітична напруженість в регіоні Перської затоки.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4854
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація