Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дії Трампа загрожують міжнародному порядку – Туск

Між США та рештою "Великої сімки" існують серйозні розбіжності.

Спроби президента США Дональда Трампа скасувати або переглянути низку спільних угод загрожують міжнародному порядку.  

Про це заявив президент Європейської Ради Дональд Туск, передає Yahoo.

На його думку, очевидно, що між США та рештою "Великої сімки" існують великі розбіжності у поглядах на торгівлю, ядерну угоду з Іраном та навіть проблеми клімату.

Однак найбільше Туска турбує той факт, що виклик міжнародному порядку, заснованому на правилах, кидає саме США – його ж найголовніший творець та гарант.

Нагадаємо, у суботу, 9 червня, відбудеться 44-й саміт країн "Великої сімки". Цього року країною, яка приймає всі зустрічі, є Канада. Чи не вперше країни G7 зустрічаються на тлі сильних внутрішніх чвар. Зокрема, через торгівельну війну між країнами, винуватцем якої стали США, а точніше їхні мита - 25% на імпорт сталі та 10% мито на імпорт алюмінію. Окрім цього, існують розбіжності щодо ядерної програми Ірану. Також Трамп озвучив дуже неоднозначну ідею - країни "Великої сімки" повинні повернути Росію до її складу, відновивши G8.

ВідеоЛідери "Великої сімки" розкритикували американського президента перед самітом

Напередодні зустрічі голова німецького МЗС Хайко Мас заявив, що односторонні рішення Трампа, як-от вихід з ядерної угоди з Іраном, відмова від Паризької кліматичної угоди та зміни у митній політиці США, шкодять Європі. 

Лідери "Великої сімки" розкритикували американського президента перед самітом

Залиште свій коментар

Вибір редакції