Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Доктор Ліза була піарником війни на Донбасі — російський політолог Бєлковський

Щоб рятувати російських дітей, не треба їздити до Донецька — сказав Бєлковський.

Російський політтехнолог Станіслав Бєлковський заявив, що все життя Єлизавети Глінки, яка загинула в авіакатастрофі Ту-154 в Чорному морі і до того нібито рятувала дітей на Донбасі, було піар-акцією.

"Я вважаю, що Єлизавета Петрівна була піарником війни на Донбасі, вона була піарником війни в Сирії, тому на ній лежить моральна відповідальність за все те, що відбувалося", — сказав Бєлковський в ефірі телеканалу "Дождь". 

На заперечення ведучої каналу про те, що Глінка таки "намагалася врятувати людей, які там страждають", Бєлковський відповів:

"Ні, вона не була такою людиною. Я багато разів бував у Донецьку, я навіть одного разу був у Луганську, до початку конфлікту. Там був мир. Знаєте, якщо хтось хоче врятувати російських дітей, для цього можна з'їздити до Воронежа, Чити або до Біробіджана. Для цього не потрібно їхати до Донецька, де війну розв'язали покровителі і спонсори Доктора Лізи".

Політолог також додав, що якби Глінка дійсно хотіла б зупинити війну, вона б особисто попросила про це Путіна.

"Треба було б, щоб Єлизавета Петрівна прийшла до Володимира Володимировича Путіна, який дав їй державну премію минулого року, і сказала: "Зупиніть, Володимире Володимировичу, війну на Донбасі". Вона цього не зробила, все життя Єлизавети Петрівни було однією величезною піар-акцією. Воно так і закінчилося," — підсумував Бєлковський. 

Нагадаємо, вранці 25 грудня Ту-154 Міноборони Росії впав у Чорне море, виконуючи плановий рейс в Сирії на авіабазу Хмеймим. На борту перебували 92 людини: військовослужбовці, артисти ансамблю імені Александрова, які повинні були зіграти святковий концерт для російських військових, дев'ять журналістів та голова благодійного фонду "Справедлива допомога" Єлизавета Глінка. Уламки літака були знайдені через кілька годин в 1,5 км від узбережжя в районі Сочі на глибині 50-70 метрів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції