Перейти до змісту
Дональд Трамп назвав Макрона "прем'єр-міністром Франції"

Американський президент переплутав посаду французького колеги.

Президент Сполучених штатів Америки Дональд Трамп назвав президента Франції Емануеля Макрона "прем'єр-міністром".

Про це пише інформагенство AFP.

Зазначається, що помилка Трампа яка понизила Еммануеля Макрона до посади прем'єр-міністра, сталася, коли американський лідер виступав на передвиборчому мітингу у штаті Мічиган.

Під час виступу на мітингу Трамп торкнувся теми Паризької угоди про зміну клімату, з якої США вийшли 2017 року.

"Знаєте, що ще я зупинив? Паризьку хартію щодо клімату. Мені дуже подобається прем’єр-міністр Макрон, але я якось запитав його про те, як йдуть справи, як угода? Справи не дуже", — сказав Трамп.

Нагадаємо, президентські вибори у США відбудуться 3 листопада. Кандидат від республіканців — чинний президент Дональд Трамп, від демократів — колишній віцепрезидент Джо Байден.

Відео Обіцяв всіх розцілувати і роздавав маски - Трамп провів перший після одужання передвиборчий мітинг

Обіцяв всіх розцілувати і роздавав маски – Дональд Трамп провів перший після одужання передвиборчий мітинг. Зібрання відбулось у Флориді – туди з`їхались тисячі прихильників американського президента. Перед відльотом його лікар підтвердив – останні кілька тестів Трампа були негативними, тож він одужав і більше не заразний. Виступаючи на мітингу, Трамп похвалився, що почувається надзвичайно сильним і заявив, що готовий розцілувати усіх, хто прийшов на зустріч. З собою він приніс пакунок з масками з символікою своєї виборчої кампанії і розкидав їх зі сцени у натовп.

Обіцяв всіх розцілувати і роздавав маски - Трамп провів перший після одужання передвиборчий мітинг

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин