Екс-очільник ФБР свідчитиме про втручання РФ у вибори у США перед Конгресом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Комі погодився дати свідчення на закритих слуханнях у п'ятницю.

Колишній директор ФБР Джеймс Комі погодився дати свідчення на закритих слуханнях в Конгресі США.

Про це інформує Укрінформ із посиланням на Reuters.

"Колишній директор ФБР Джеймс Комі відкликав судовий позов, поданий з метою анулювати повістку від Конгресу, що змушує його дати важливі свідчення про рішення відомства стосовно розслідувань, які проводилися перед президентськими виборами 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Комі погодився дати свідчення на закритих слуханнях у п'ятницю. Республіканці, що входять до складу Юридичного комітету Палати представників, пообіцяли надати Комі повну стенограму протягом 24 годин після цього, і йому дозволять "оприлюднити стенограму повністю або частково".

Комі та законодавці-республіканці досягли нової угоди за день до того, як адвокати повинні були з'явитися на судових слуханнях. Суддя повинен був винести постанову на прохання Комі про скасування порядку та припинення розгляду у Конгресі. Слід зазначити, що американські судді ніколи раніше не задовольняли такі прохання.

Суть справи полягає у відповіді на питання, чи може комітет примусити Комі дати важливі свідчення про розслідування ФБР з приводу використання колишнім держсекретарем Гілларі Клінтон особистого сервера електронної пошти і можливої змови президента Трампа з Росією.

Демократи називають очолюваний республіканцями розгляд вузькопартійної спробою підірвати розслідування російського втручання в президентські вибори 2016 року. Керує розслідуванням спецпрокурор Роберт Мюллер.

ВідеоТрамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

В інтерв'ю Дональд Трамп заявив, що вважає так, бо російський колега відповідає за те, що відбувається у його країні. Також він додав, що згоден із твердженням, що у 2016-му Росія таки втручалася у президентські вибори. Хоча ще цього понеділка після зустрічі з Путіним у Фінляндії Трамп говорив геть протилежне.

Трамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

Залиште свій коментар

Вибір редакції