"Ексцентрик на дроті", "сонячний клоун" і "щасливий Ганс". Біографія Олега Попова

Він розпочав свою кар'єру еквілібристом.

На 87-му році життя помер відомий радянський клоун Олег Попов.

"Ексцентрик на дроті", "сонячний клоун" і "щасливий Ганс". Біографія Олега Попова

Олег Попов народився 31 липня 1930 року в селі Вирубово Кунцевського району Московської області Росії. У 1943 році Олег став учнем слюсаря на поліграфічному комбінаті "Правда".

В 1944-му, займаючись у гуртку акробатики Палацу спорту "Крила Рад", він познайомився зі студентами циркового училища, побував на їхніх репетиціях. У тому ж році Олег вступив до Державного училища циркового мистецтва, яке закінчив у 1950 році за спеціальністю "ексцентрик на дроті".

Світова слава "сонячного клоуна"

Він розпочав свою кар'єру еквілібристом, виступаючи з номером "Ексцентрик на вільному дроті".

Олег Попов також створив артистичний образ "сонячного клоуна" — безжурного хлопчини з копицею солом'яного волосся у широких смугастих штанях та картатій кепці. У своїх виступах використовував такі прийоми, як еквілібристика, акробатика, жонглювання, пародіювання циркових номерів, але найголовніше місце у його виступах займали антре (комічна клоунська сценка - ред) із засобами буфонади та ексцентрики.

Серед кращих реприз Олега Попова  "Кухар", "Свисток", "Промінь". Він — герой багатьох телевізійних передач. Артист також брав участь у перших гастролях радянського цирку по країнах Західної Європи. Ці поїздки принесли йому світову славу.

Криза 90-х

Був пригнічений і неодноразово говорив про втрату накопичень усього життя наприкінці 1980-х — початку 1990-х років в "перебудову" і розпад СРСР, про знущально малу пенсію, яка йому належала б, і про небажання заробляти гроші підкиданням кульок у підземному переході.

Життя в Німеччині

З 1991 року, зберігши російське громадянство, жив і працював в Еглофштайні, Німеччина, під сценічним псевдонімом "Щасливий Ганс".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: