Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Експерт сподівається, що військова допомога США Україні не обмежиться Javelin

Україна все ще відчуває серйозну потребу у засобах військового спостереження та збору інформації.

Військова допомога США Україні не обмежиться наданням переносних протитанкових ракетних комплексів "Джавелін".

Про це заявив старший дослідник аналітичного центру American Foreign Policy Council Стівен Бланк пише Українська правда із посиланням на Second Line of Defense.

"Немає підстав вважати, що сама лише відправка ракет "Джавелін" (які ще мають прибути до України) достатня, щоб засвідчити серйозні наміри США та переконати Путіна вивести війська з України", - пише експерт.

"Україна все ще відчуває серйозну потребу у засобах військового спостереження та збору інформації, засобах радіоелектронної боротьби для протидії російським безпілотникам та розвідці. Україні також необхідно з нуля відбудувати свої ВМС", - підкреслює Бланк.

"Щоб примусити Путіна відступити, Захід має не лише підтримати реформи в українській оборонній галузі, урядові та економічні реформи, а й надати їй військову техніку, яку вона не здатна виробляти самостійно", - переконаний він.

"Все вказує на те, що оборонна галузь України значно розвинулась з 2014 року. Але вона - нерівня технологічному рівню Росії у сфері військової розвідки та засобів радіоелектронної боротьби, які використовуються для наведення вогневих ударів", - наголошує дослідник.

Він пише, що Україна могла б надати підтримку НАТО у вигляді транспортних засобів.

ВідеоСША готуються до надання Україні протитанкових ракетних комплексів "Джавелін"

Про це в інтерв'ю "Радіо свобода" розповів Курт Волкер. За його словами, американці та українці працюють разом, аби транспортувати комплекси та залучити їх до роботи в українській армії.

США готуються до надання Україні протитанкових ракетних комплексів "Джавелін"

"НАТО могло б використати українські транспортні сили для швидкого перекидання сил із Заходу до Центральної Європи та Польщі. Такий крок сприяв би і НАТО, і Києву, та став би дуже очевидним політичним сигналом Москві", - переконаний Бланк.

Що треба знати про «вбивцю танків» Javelin. Інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, видання The Washington Post повідомило, що адміністрація президента США Дональда Трампа схвалила продажі летальної зброї в Україну. За даними співрозмовника газети, комерційна ліцензія видана на продаж оборонної зброї Україні на суму $ 41,5 млн. Згідно з матеріалом, США зможуть вперше в історії експортувати в Україну самозарядні великокаліберні снайперські гвинтівки M107A1, боєприпаси, супутні деталі та аксесуари. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції