Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Facebook і Twitter допомагатимуть розслідуванню ролі Росії в кампанії Brexit

Соцмережі готові надати всю наявну інформацію.

На письмове прохання британських слідчих Facebook і Twitter зголосилися допомогти розслідуванню можливого втручання Росії в так звану кампанію Brexit – процес виходу Великої Британії зі складу Європейського союзу.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Москву підозрюють у розхитуванні цілісності європейської спільноти та розповсюдженні фейкових новин. Дослідники знайшли десятки тисяч акаунтів у соцмережах, через які проводилася агітації за вихід із ЄС або розпалювалися політичні й міжрасові конфлікти, пише "Голос Америки".

У червні 2016 року за два дні до перемоги прихильників Brexit у референдумі в Британії із зареєстрованих у Росії акаунтів у Twitter було опубліковано майже 45 тисяч постів, які здебільшого агітували за вихід країни з Євросоюзу. На наступний день після референдуму більшість цих акаунтів стали неактивними.

За словами представників Facebook і Twitter, раніше вони вже почали власне розслідування й готові поділитися з британцями інформацією й своїми результатами.

Нещодавно Велика Британія і ЄС домовилися про попередню суму, яку Лондон виплатить ЄС за Brexit. Фінальний рахунок коливається в межах 45-55 мільярдів євро. 10 листопада глава делегації ЄС на переговорах із Лондоном Мішель Барньє заявив, що протягом наступних двох тижнів британський уряд має оголосити свою позицію щодо врегулювання всіх основних пунктів переговорів про Brexit.

Залиште свій коментар

Вибір редакції