Facebook видалила десятки дописів Трампа через "розпалювання ворожнечі"

Дата публікації
Перегляди
940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Facebook видалила десятки дописів Трампа через "розпалювання ворожнечі"

Фото: Associated Press

Повідомлення стосувалися ліворадикального руху "Антифа".

У четвер, 18 червня, із Facebook видалили 88 публікацій зі сторінок американського президента Дональда Трампа, його передвиборчого штабу, а також віцепрезидента США Майка Пенса.

У соцмережі заявили, що відповідні дописи порушили "політику проти розпалювання ненависті", повідомляє NBC News.

Видалені рекламні повідомлення стосувалися ліворадикального руху "Антифа", представників якого автори позначили перевернутим червоним трикутником. У штабі Трампа пояснили, що цей символи широко використовується серед членів угруповання.

Однак, у Facebook наголосили, що цей знак схожий на той, що під час Другої світової війни використовували нацисти для ідентифікації політв'язнів у концтаборах. Спершу публікації привернули увагу користувачів Twitter, які й вказали на значення символу.

Речниця Facebook наголосила, що соцмережа "забороняє використовувати" згаданий символ, якщо автор його "не засуджує чи не обговорює".

Раніше Трамп, а також низка урядовців, звинуватив членів ліворадикального руху "Антифа", який тепер планують оголосити терористичною організацією, в організації мародерства під час масових протестів проти расизму та свавілля полісменів.

Нагадаємо, що у травні Трамп всерйоз посварився із Twitter. Причиною стало те, що соцмережа опублікувала попередження під одним із його твітів про можливе поширення фейків та дезінформації. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація