Чому українці їдуть лікуватися до Туреччини? – Bookimed

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники Міжнародного центру підтримки пацієнтів Bookimed інформують про переваги закордонної медицини.

З кожним роком зростає кількість українців, які зупиняють свій вибір на лікуванні в турецьких клініках. Яка у них мотивація? Пояснити, в чому справа, спробували представники Міжнародного центру підтримки пацієнтів Bookimed.

 Хіба в кризу можна лікуватися за кордоном?

 Коли пацієнт шукає лікування за кордоном, він сподівається насамперед знайти якість і можливості, які не доступні на батьківщині. А це — нове обладнання, інноваційні методики і кваліфікація фахівців. За всіма параметрами Туреччина вже давно наздогнала Ізраїль і Німеччину, при цьому ціни на лікування залишилися на 20-40 % нижче. Якість за нижчою ціною приваблювала завжди, а особливо під час економічної кризи.

 Американські стандарти за дві години перельоту

 Туреччина лікує за американськими протоколами, багато її фахівців отримали освіту в США, а клініки — міжнародну акредитацію JCI. Виходить, лікування в Туреччині — це можливість дозволити собі якість американської медицини далеко не по "американським цінам".

 У Туреччині 48 клінік мають акредитацію JCI, а значить — всі вони лікують за найсучаснішими протоколами, надають високий рівень сервісу, забезпечують свої клініки новим обладнанням. При цьому JCI має свій "термін придатності": кожні три роки сертифікат потрібно підтверджувати.

 Турецькі фахівці з американським досвідом

 За американськими стандартами навчається і професура. Кращі доктора турецьких клінік регулярно проходять стажування в США. Ще вони постійно підтримують зв'язок зі своїми американськими колегами і в разі необхідності зв'язуються з ними за допомогою телемостів — онлайн-нарад — на яких приймаються ефективні рішення в найважчих ситуаціях. До речі, в Туреччині дуже уважно ставляться до іноземних пацієнтів. Тому з ними завжди працюють тільки найбільш кваліфіковані фахівці.

 Що лікують українці в Туреччині?

 На жаль, в першу чергу, це онкологія. Лікування онкозахворювань вимагає високопрофесійних навичок лікаря і наявності сучасного обладнання: ПЕТ-КТ, Робота да Вінчі, гамма-ножа, кібер-ножа. Все необхідне і навіть більше (мова йде про інноваційні методи лікування) готові запропонувати турецькі клініки. Також українці летять на лікування проблем ортопедії, нейрохірургії, кардіології.

 До Центру підтримки Bookimed звертається все більше пар, які планують проходити процедуру ЕКО. По-перше, турецькі клініки в цьому питанні демонструють високі показники успішності. Але найприємніше — це політика "all-inclusive", яка встигла дістатися і до медичної сфери. Так, за 3 900 євро турецькі клініки пропонують комплекс необхідної діагностики, огляди лікаря, саму процедуру, а ще проживання і послуги перекладача.

 Туреччина відкриває відмінні можливості сучасної медицини, проте щоб ними скористатися в повній мірі, потрібна комплексна підтримка. Лікарі-координатори Bookimed здійснюють її на всіх етапах, починаючи від вибору клініки і фахівця до успішного повернення додому.

Залиште свій коментар

Вибір редакції