Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФБР планує вимагати екстрадиції 12 російських розвідників - ЗМІ

ФБР планує вимагати екстрадиції 12 російських розвідників - ЗМІ

РФ і США не мають домовленостей про екстрадицію, тому малоймовірно, що Москва видасть США підозрюваних.

Федеральне бюро розслідувань і посольство США в Росії планують працювати над екстрадицією 12 офіцерів ГРУ РФ, яких звинувачують у втручанні в американські вибори.

Про це заявив посол Сполучених Штатів в Росії Джон Гантсман в ефірі телеканалу NBC.

Але дипломат не впевнений у тому, що глава Білого дому Дональд Трамп порушить це питання під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним, яка відбудеться 16 липня у Гельсінкі.

"Можливо. ...  Але, зрозуміло, я буду питати його про це. Але знову-таки, це було за часів адміністрації Обами. Що там б вони не робили, це було за адміністрації Обами", - заявив президент США, - так Трамп прокоментував цю ситуацію.

Росія та США не мають домовленостей про екстрадицію, тому малоймовірно, що Москва видасть США підозрюваних для судового переслідування.

Відео У США повідомляють, що вислані російськи шпигуни слідкували за мігрантами з Росії

За даними телеканалу CNN, частина російських дипломатів, які поїхали зі Сполучених Штатів минулого місяця, стежили за мігрантами-втікачами з Росії та їхніми родинами. Серед них принаймні одна особа, яка приїхала до США з новим паспортом та іменем за програмою захисту ЦРУ. 

У США повідомляють, що вислані російськи шпигуни слідкували за мігрантами з Росії

Нагадаємо, що у МЗС Росії вважають "черговою "пустишкою", про яку швидко забудуть" звинувачення США 12 росіянам у справі втручання в американські президентські вибори 2016 року.

Про це йдеться у заяві прес-секретаря МЗС Росії Марії Захарової.

"У Вашингтоні щосили намагаються реанімувати стару "качку" про уявне "втручання РФ в американські президентські вибори 2016 року». Мовляв, саме для цього спецпрокурор Мюллер висунув звинувачення 12 особам.

За її словами, це звинувачення - чергова "конспіративна схема, якою намагаються вразити американців".

На думку МЗС Росії, твердження про незаконне проникнення в комп'ютерну мережу Демократичної партії США нічим не підкріплено.

Відео Кремль допомагав Дональду Трампу перемогти на виборах – комітет з розвідки Сенату США

Сенатори погодилися із висновками американської розвідки, опублікованими ще торік, про те, що росіяни намагалися допомогти Дональду Трампу, і натомість - очорнити Гілларі Клінтон. Комітет визнав, що кампанія впливу була особисто схвалена Путіним. Ще й додав - пропагандистські зусилля росіян були значно ширшими, аніж вважали до того. 

Кремль допомагав Дональду Трампу перемогти на виборах – комітет з розвідки Сенату США

Вибір редакції