Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фейли 9 травня в РФ: могила солдата в тролейбусі та "Оборонна Севостополя"

Святкування позначилося одразу кількома відвертими маразмами.

У Росії до Дня перемоги невдало прикрасили громадський транспорт. Один з тролейбусів у місті Енгельсі задекорували святковими наліпками, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водій транспорту одягнув гімнастерку, а от усередині розмістили макет могили невідомого солдата і вічного вогню. Засвітилося у мережі і фото з собакою у святковому костюмі танка. Але найбільше розголосу спричинили святкові плакати з помилками у місті Курган. Їхні автори помилились у словах "Брестська фортеця", з помилкою написали назву міста Севастополь, та навіть слово "оборона".

Як повідомлялося, цього ж дня під час параду перемоги в Москві один із співробітників Федеральної служби охорони жорстко відштовхнув ветерана-генерала, коли той наблизився до Путіна. Проте є думки, що інцидент був постановочним, адже Путін моментально підійшов до ветерана, вибачився і запросив йти з ним поруч, продемонструвавши тим самим невластиву російському президенту "людяність".

ВідеоРосія відзначилася черговими конфузами на День перемоги

Засвітилося у Мережі фото з собакою у святковому костюмі танка. Утім, найбільше розголосу спричинили святкові плакати з помилками у місті Курган. Їхні автори помилились у словах "Брестська фортеця", з помилкою написали назву міста Севастополь, і слово "оборона".

Росія відзначилася черговими конфузами на День перемоги

Залиште свій коментар

Вибір редакції