Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фінляндія анонсувала масштабні військові навчання із США та союзниками

Країна занепокоєна зростанням військової активності Росії.

Фінляндія планує масштабні військові навчання із США та іншими країнами-союзниками.

Про це у п’ятницю, 3 листопада, заявив очільник Міністерства оборони країни.

Навчання відбуватимуться у зв’язку з занепокоєнням країни усе більшою військовою активністю Росії, передає агентство Reuters.

Юссі Нііністьо пояснив, що навчання допоможуть підготуватися військовим до кризових ситуації, не говорячи про конкретну загрозу.

Утім, навчання заплановані після 2020 року та будуть  схожі на шведські навчання «Аврора», у яких брали участь 19 тисяч військовослужбовців.

"У навчаннях планують зібрати призовників , резервістів та діючих військових… разом із нашими головними партнерами – Швецією, Сполученими Штатами та іншими країнами. У кризовій ситуації корисно буде навчитися отримувати допомогу", - пояснив президент.

Нагадаємо, що напруження між Фінляндією та Росією зростає вже давно. У Фінляндії та Росії 1300 км спільного кордону, а після анексії у 2014 Криму, фіни почали налагоджувати більш тісні зв’язки із НАТО.

Крім того, Росія розгорнула більше сотні військ в регіонах, що межують з Фінляндією та Естонією. Більше того, у поліції безпеки Фінляндії є підозри, що придбана Росією у країні нерухомість може бути використана з військовою метою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції