Герої матеріалів Сущенка вийшли на його захист у Парижі

Французи приголомшені арештом українця в Росії.

Більше сотні людей у Франції вимагали звільнити Романа Сущенка. Активісти зібралися в Парижі на Площі прав людини перед Ейфелевою вежею, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У руках люди тримали українські прапори та портрети затриманого в Москві журналіста. Багато з тих, хто прийшов на площу, особисто знає кореспондента "Укрінформу" у Франції, інші були героями його матеріалів.

Затриманням Сущенка у Франції приголомшені. Учасники акції розповіли, що після арешту українця стало очевидно, що небезпека в Росії може загрожувати будь-якому іноземцю. Журналіста затримали в Москві минулими вихідними, росіяни звинувачують українця у шпигунстві.

Більше сотні людей у Франції вимагали звільнити Романа Сущенка

Активісти зібралися в Парижі на Площі прав людини перед Ейфелевою вежею. У руках люди тримали українські прапори та портрети затриманого в Москві журналіста. Багато з тих, хто прийшов на площу, особисто знає кореспондента "Укрінформу" у Франції, інші були героями його матеріалів.

Відвідувати Росію для українців небезпечно: країна-агресор захопила чергового заручника

До катівні ФСБ потрапив журналіст, власкор "Укрінформу" у Франції, який просто поїхав провідати рідних. Тепер Романа Сущенка називають "шпигуном". І до нього досі не допустили консула. Наші дипломати застерігають, що їздити українцям до Росії стає смертельно небезпечно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: