Голова Європарламенту заявив про можливе перенесення Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таяні запевнив, що перенесення не станеться без вагомих причин.

Голова Європейського парламенту Антоніо Таяні припустив, що крайнім терміном виходу Великої Британії з Європейського союзу може стати початок липня 2019 року.

Про це пише Deutcshe Welle 9 березня.

У випадку перенесення, за словами голови Європарламенту, британці "в будь-якому випадку повинні назвати його причину ".

Таяні особливо наголосив на необхідності "уникнути найбільшої помилки" - хаотичного Brexit" без укладення угоди з Брюсселем.

"Подібна ситуація стала б несприятливою для ЄС і "катастрофою для британської економіки", – сказав він та додав, що Європа виключає можливість перегляду погодженого в листопаді документа про Brexit.

Нагадаємо, Європейський Союз дав Великій Британії всього 48 годин, щоб виступити з новою пропозицією щодо виходу з глухого кута Brexit. Пізніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що "м'який" Brexit (з угодою) - в інтересах Європейського союзу".

ВідеоПровал голосування щодо Brexit називають найбільшою урядовою поразкою в історії Британії

Чвари навколо неможливості розлучитись цивілізовано. Провал голосування у британському парламенті щодо узгодженої з Брюсселем процедури виходу з ЄС називають найбільшою урядовою поразкою в історії Британії. І опозиція країни одразу ж поставила питання про недовіру уряду Терези Мей. 

Провал голосування щодо Brexit називають найбільшою урядовою поразкою в історії Британії

Залиште свій коментар

Вибір редакції