Греція в обхід санкцій ЄС підписала з Росією військовий контракт - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
7160
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Греція в обхід санкцій ЄС підписала з Росією військовий контракт - ЗМІ

За даними ЗМІ, Греція підписала військовий контракт з Росією. / Фото: Фото з соцмереж

Контракт стосується постачання запасних частин до систем протиповітряної оборони "Тор-М1" і "Оса-АКМ".

Греція в обхід санкцій ЄС проти Росії підписала з Росією контракт на постачання запасних частин до систем протиповітряної оборони. Про це повідомляють "РИА Новости" з посиланням на військове джерело в Афінах.

"Контракт на постачання запасних частин до ТОР-М-1 і "ОСА-АКМ" підписаний на цьому тижні", - сказав співрозмовник агентства. Сума контракту не називалася.

"Важливо не тільки грошове вираження, а те, що Греція визнала інтереси своєї обороноздатності важливішими, ніж введені санкції проти Росії", - наголосив він.

"Для Греції цей контракт дуже важливий, оскільки дозволяє підтримувати на належному рівні протиповітряну оборону", - зазначило джерело.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 31 липня ЄС затвердив секторальні санкції проти Росії. Зокрема, ЄС заборонив імпорт товарів подвійного призначення і технологій для військового використання в РФ.

Заборона також стосується і запасних частин для напіввійськового спорядження. Варто також зазначити, що у 1999-2000 роках Росія здійснила поставку 21 комплексу "Тор-М1" в Грецію.

Крім того зазначимо, на початку квітня цього року глави МЗС країн НАТО заявили, що припиняють практичне військове співробітництво між НАТО і Росією.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7160
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація