Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гріхи Фліна: Трамп нагадав про роботу екс-радника в адміністрації Обами

Американський президент зауважив, що команда колишнього президента визнала Флінна благонадійним.

Президент США Дональд Трамп звинуватив адміністрацію Обами в тому, що вона визнала колишнього радника американського лідера Майкла Флінна благонадійним, коли він був призначений керувати розвідувальним управлінням Пентагону.

Про це інформує foxnews.

"І коли вони кажуть, що ми не зробили йому перевірку, отже й Обама, я думаю, не робив перевірки, тому що він (Флінн – ред.) був затверджений на найвищому рівні безпеки адміністрації Обами", - повторив Трамп. Президент США додав, що поважає військове минуле генерала Флінна.

Раніше в Комітеті з питань нагляду Палати представників США, до Флінна є запитання в контексті отримання ним $ 45 тис. від російських офіційних осіб. Не виключалося, що він може бути притягнутий до кримінальної відповідальності, оскільки як колишній офіцер збройних сил він не міг приймати грошові винагороди від іноземних держав.

Також, за повідомленнями американських ЗМІ, Флінн отримував гроші і від турецького уряду для лобіювання їх інтересів.

Слід зауважити, що звинувачення Флінна у платних виступах на російських заходах з'явилися у середині березня.  Тоді у ЗМІ оприлюднили інформацію, що Флінн отримав майже 70 тисяч доларів від трьох російських компаній напередодні президентських виборів у США. 

Нагадаємо, радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майкл Флінн подав у відставку 13 лютого 2017 року.

У своїй заяві на звільнення Флінн вказав, що "не повністю поінформував віце-президента Майка Пенса та інших про свої розмови з послом Росії".

"Я щиро вибачився перед главою держави і віце-президентом, вони прийняли мої вибачення", — йдеться в заяві.

В грудні 2015 року Флінн літав до Москви на святкування 10-річчя пропагандистського телеканалу RT і сидів на банкеті праворуч від Путіна. Згодом стали відомі й інші деталі тієї поїздки, але звільнили Флінна не за неї, а за приховування розмов з російським послом Кисляком.

Відео Росія платила екс-раднику Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції