"Хрещений батько" сицилійської мафії намагався сам себе задушити

Дата публікації
Перегляди
2036
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Хрещений батько" сицилійської мафії намагався сам себе задушити

Бернардо Провенцано прозвали "мозком мафії без обличчя" / Фото: ilmessaggero.it

Справжня легенда "Коза ностри" Бернардо Провенцано, заарештований в 2006 році, намагався накласти на себе руки.

Легендарний "хрещений батько" італійської "Коза Ностри", 79-річний Бернардо Провенцано здійснив спробу самогубства у в'язниці міста Парма, де він утримується з 2006 року.

Мафіозі натягнув на голову невеликий пластиковий пакет і спробував задушити себе. Однак охорона вчасно помітила нехарактерні рухи в камері і встигла врятувати ув'язненого.

Бернардо Провенцано важко хворий. У нього виявили рак простати, а також відзначаються перші ознаки хвороби Паркінсона.

Син мафіозі, 36-річний Анджело, заявляв, що його батько, який відбуває кілька довічних термінів, потребує серйозного лікування у медичному закладі.

Водночас слідчі не виключають, що мафіозі спеціально розіграв сцену самогубства. Після невдалих спроб домогтися госпіталізації (що призведе ослаблення тюремного режиму) Провенцано почав видавати себе за божевільного.

Бернардо Провенцано - справжня легенда сицилійської мафії "Коза ностра", яку він очолив у 1993 році після арешту свого попередника Тото Ріїни.

Ореол загадковості "хрещеному батьку" надавало те, що майже ніхто не знав, як він виглядає. В Італії його називали "мозком мафії без обличчя" тому що йому вдавалося переховуватися від поліції впродовж рекордних 43 років. За безжалісність, з якою він "підминав" суперників і ворогів, за ним закріпилися прізвиська Біну-Трактор або Бульдозер.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2036
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація