"Ірма" нокаутувала Флориду: штат очікує на страшне продовження стихії

Поліція закликає всіх чимшвидше тікати з небезпечних районів.

Сполучені Штати витримують удар шаленого буревію "Ірма", котрий забрав 28 життів на Карибах і дістався Флориди. Американського узбережжя стихія дісталася на швидкості 200 км/год і з хвилями заввишки у 5 метрів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Будівельні крани, які не встигли спустити, крутяться на вітру, наче скажені стрілки годинника – очевидці кажуть, що це страхітливе, але вражаюче видовище. Вже в перші хвилини удару по США "Ірма" спричинила трагедію – в спричиненому нею зіткненні машин загинули заступниця шерифа та охронець в'язниці. Наразі ураган поволі втрачає силу, однак фахівці кажуть, що найстрашніше – лише попереду. Масштабні повені прийдуть на зміну потужному вітру та принесуть іще більше бід.

ВідеоСтихія "Ірма" забрала вже 28 життів на Карибах

Курортні центри Флориди вже перетворилися на міста-привиди, понад 6 мільйонів людей евакуювали. 28 арештів сталися за останню добу в районах, де вулиці ще сухі – там затримано мародерів. Саме через них тисячі жителів і досі відмовляються покидати домівки і сидять у задусі й темряві, без кондиціонерів та світла. Загалом знеструмлено більше 2 мільйонів осель. "Я ще ніколи не бачив узбережжя таким. Я бачив його затопленим. Але ніколи таким порожнім", - зізнається один із американців.

Ще одне неймовірне явище – замість звичного океану, куди бачить око, брудне дно. Буревій підбирає воду, всмоктує її в себе, але вода невдовзі повернеться – і це призведе до великих проблем, тому поліція наполегливо радить евакуюватися з небезпечних районів.

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

ураган ірма інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар